Топ продаж
-15%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кована вішалка настінна "Квадрат великий"
- Надійна зварна конструкція
- Компактна вішалка з гачками (5 шт).
- Полиця для зберігання головних уборів
Розмір (см): висота, ширина, глибина: 38х75х26
Колір: Чорний з золотою патиною.
Для фарбування виробів використається порошкова фарба для внутрішніх робіт.
Кована вішалка виготовлена з високоякісної труби 12 мм та металевого прутка 8 мм, із застосуванням кованих елементів.
Даний вішак поєднується із пуфами з нашого асортименту https://xatynka.com.ua/g94179625-pufy-banketki
Знайти інші оригінальні ідеї для інтер'єру Ви можете в інтернет магазині Xatynka https://xatynka.com.ua ЗА НАЙПРИЄМНІШИМИ ЦІНАМИ ВІД ВИРОБНИКА!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Ні |
- Ціна: 850 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Вішак кв.вел.M-027
Відправка з 29 квітня 2026Кована вішалка настінна "Квадрат великий". Вішак
1 000 ₴
850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 480-49-34оператор Таміла
- +380 (95) 633-40-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



