-15%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кована вішалка підлогова
Вішалка з підставкою під парасольки.
5 великих гачків вгорі і 2 маленьких нижче для сумок, дитячого одягу.
Розмір(см): висота, діаметр: 190х50
Колір: Чорний. Також є можливість замовити в золотистому та бежевому кольорі.
Для фарбування виробів використається порошкова фарба для внутрішніх робіт.
Знайти інші оригінальні ідеї для інтер'єру Ви можете в інтернет магазині Xatynka https://xatynka.com.ua ЗА НАЙПРИЄМНІШИМИ ЦІНАМИ ВІД ВИРОБНИКА!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | алюмінієвий профіль, метал |
| Гачки | метал покритий порошковою фарбою |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Вага | 5.7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Ні |
- Ціна: 1 326 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Вішак нап.M-078 ЧОРН.
Кована вішалка підлогова чорна. Стійка. Вішак
1 560 ₴
1 326 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 480-49-34оператор Таміла
- +380 (95) 633-40-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






